Zlodej sa v meste na Kysuciach ulakomil na detský bicykel. Neviete viac?


Foto: Zlodej sa v meste na Kysuciach ulakomil na detský bicykel. Neviete viac? Foto: Facebook/Jožko Masiarčin

Neznámy zlodej sa počas uplynulej noci zo stredy na štvrtok (24. – 25. január 2024) v Krásne nad Kysucou ulakomil na detský bicykel BMX. Teraz otec chlapca prosí ľudí o pomoc pri hľadaní bicykla či páchateľa prostredníctvom skupiny na sociálnej sieti, ktorú spravuje občianska organizácia HAKA.

„Dňa 24. januára 2024 som sa vracal z poobednej domov. O 22:10 hod.  som vošiel do bytovky a synov detský bicykel BMX tam ešte bol. Ráno išli deti 6:40 hod. na autobus do školy, a zvonili mi, že tam už bicykel nie je,“ opisuje situáciu otec chlapca, ktorý prišiel o bicykel. 

Ku krádeži došlo v časti Zákysučie. Polícia bola privolaná hneď po zistení odcudzenia. Prosím širokú verejnosť, ak ste niečo videli, dajte nám vedieť na 0903 121 472,“ doplnil s tým, že rád bude za akúkoľvek informáciu.

V prípade, že vo svojom okolí uvidíte podobný bicykel, zhodu s hľadaným kusom si môžete overiť podľa niekoľkých špecifických znakov. Na zadnom kolese sú pegy, obe odrazové sklíčka boli demontované a pravá brzdová páka na riadidlách má rozstrapkané brzdové lanko.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu