Svetielkami vyzdobia traktory aj štvorkolky. V Poluvsí chystajú sprievod vianočných vozidiel


Foto: Svetielkami vyzdobia traktory aj štvorkolky. V Poluvsí chystajú sprievod vianočných vozidiel

Občianske združenie SPOLUvsie pozýva verejnosť na 2. ročník netradičnej vianočnej akcie. Už zajtra, v sobotu 9. decembra vyrazia na cesty v obci Poluvsie vozidlá vyzdobené svetielkami a vianočnými guľami i čiapkami Santa Clausa. 

Minulý rok sa sprievodu zúčastnili majitelia štvorkoliek, traktorov, ale aj áut. „Sme si istí, že sa všetci snažia o čo najzaujímavejšiu výzdobu svojho vianočného vozidla, preto sme si pripravili súťaž,“ uvádzajú organizátori na sociálnej sieti. 

Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách, a to menšie vozidlá ako štvorkolky, nízke traktory a podobne. Do druhej kategórie sa môžu zapojiť majitelia väčších traktorov a nákladných áut. Na víťazov čakajú hodnotné ceny a diplom, na prázdno však neodídu ani ostatní účastníci.

„Tešiť sa môžete na bohaté občerstvenie, program aj sprievod vianočných vozidiel. Príďte si užiť čarovnú atmosféru so skvelou hudbou a priateľmi,“ pozýva občianske združenie SPOLUvie. 

Výťažok z minulého ročníka akcie putoval pre miestnu materskú školu. Tento rok ho organizátori plánujú využiť na organizáciu ďalších akcií, aktivít pre deti a zveľaďovanie obce.

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu