Otvorili sme siedme okienko v adventnom kalendári. Nenechaj si ujsť lákavé výhry za 5000 eur!


Foto: Otvorili sme siedme okienko v adventnom kalendári. Nenechaj si ujsť lákavé výhry za 5000 eur! Foto: instagram.com/dronovezabery

Poď spolu s nami odpočítavať dni do Vianoc v adventnom kalendári. S každým otvoreným okienkom potešíme jedného čitateľa. Nazri do nich aj ty každý deň od 1. do 24. decembra a zapoj sa do súťaže o skvelé ceny v hodnote takmer 5 000 eur.

Stačí kliknúť na www.zilinak.sk/adventny-kalendar.

Počas 24 dní budeme hrať o 24 výhier v minimálnej hodnote 80 eur. V niektorých okienkach sa bude skrývať aj násobne vyššia výhra. Bojuj o ne od začiatku až do konca a nechaj sa prekvapiť ich pestrosťou. 

Sladké, užitočné, praktické aj voňavé. Také budú ceny od lokálnych značiek, výrobcov a prevádzok, ktoré sa do nášho súťažného adventného kalendára zapojili. Spríjemni si čakanie na Vianoce, spoznaj pritom žilinské firmy a vyhraj niečo pre seba alebo svojich blízkych.

A čo viac, na Štedrý deň vyžrebujeme zo všetkých zapojených ešte 3 šťastlivcov, ktorí získajú mimoriadne výhry v hodnote 2 200 eur


  • bezlepková torta podľa vlastných požiadaviek,
  • kurz na vodičský prekaz skupiny „B“,
  • kvalitný horský bicykel.

Pokiaľ sa zapojíš do súťaže každý deň, tvoja šanca získať hlavnú výhru sa výrazne zvýši. Neprehliadni aktuálne informácie a sleduj nás na webe, Facebooku, alebo sa prihlás na odber noviniek emailom a my ti pošleme všetko potrebné včas.


Hlavnými partnermi súťažného adventného kalendára sú:


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu