Vodička pri žilinskom paneláku narazila do auta a ušla. Chytili ju policajti, fúkať však odmietla


Foto: Vodička pri žilinskom paneláku narazila do auta a ušla. Chytili ju policajti, fúkať však odmietla Foto: Facebook/Polícia SR-Žilinský kraj

Nezodpovedná žena pravdepodobne „posilnená“ alkoholom alebo drogami počas víkendu spôsobila nehodu v Žiline. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline príspevkom na sociálnej sieti.

Policajti v sobotu 25. novembra zistili, že 47-ročná vodička narazila do vozidla parkujúceho pred panelákom na žilinskom sídlisku. Namiesto riešenia situácie však z miesta nehody ušla na svojom automobile značky Peugeot.

„Ženu aj vozidlo v krátkom čase vypátrali policajti z Obvodného oddelenia policajného zboru Žilina – východ. Vodička sa odmietla podrobiť dychovej skúške na alkohol aj lekárskemu vyšetreniu, či nie je ovplyvnená návykovou látkou,“ uviedli policajti.

Pri kolízii sa, našťastie, nikto nezranil. Žena aktuálne čelí obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Polícia naďalej vyšetruje ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody.


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu