Už tento piatok: Podujatie Sešn opäť láka najväčších odborníkov na marketing a leadership


Foto: Už tento piatok: Podujatie Sešn opäť láka najväčších odborníkov na marketing a leadership
Galéria: 7 fotiek

Pripravte sa na unikátny a inšpiratívny zážitok v priestoroch Novej Synagógy v Žiline, kde sa v piatok 1. decembra 2023 uskutoční podujatie SEŠN marketérov a lídrov –⁠ tentokrát vo vianočnej tematike. Jedinečný a dynamický event spája žilinskú komunitu lídrov a marketérov s TOP odborníkmi z celého Slovenska už viac ako dva roky a získal si pozornosť aj za hranicami v Českej republike. 

Čo robí toto podujatie špeciálnym? Vysoká dávka odbornosti, ale najmä ľudskosti, neformálnosti, smiechu, zábavy a množstva prekvapení. Každý detail je starostlivo premyslený, aby si účastníci odniesli nielen cenné a praktické informácie, ale aby sa tiež ponorili do nevšedného eventového zážitku. Tentokrát sa Nová synagóga premení na vianočné mestečko, z ktorého bude okrem dávky odbornosti voňať aj epický catering, vianočný punč, kapustnica, kvalitná cigánska robená priamo na ohni a griloch Ofyr a mnoho iného. Tú pravú atmosféru dotvoria vianočné prekvapenia spod stromčeka. 

V programe zasadnú za „štedrovečerný stôl” špičkoví odborníci

Hlavným pilierom SEŠN je program, ktorý prináša najlepších rečníkov a témy, ktoré rieši snáď každý menší alebo väčší podnikateľ, marketér, manažér. Na podujatí si vypočujete spíkrov a témy ako:

  • Martin Woska, TRIAD: Budget cut: Princípy efektívneho marketingu s akýmkoľvek rozpočtom a so skúsenosťami najlepších marketérov 
  • Ivana Havranová a Viktor Kostický: Ako spracovať a ukočírovať ego? 
  • Jakub Ptačin, Studio Echt: Branding: Stratégia značky a vizuálna identita
  • Petra Toth: Z lásky k tradíciám: Cesta k vlastnej značke šperkov
  • Michal Pastier, Darwin & theMachines a GoBigname: Marketingové prekvapenie

Účastníci dostanú veľký priestor na kladenie otázok a využiť budú môcť aj konzultácie so spíkrami alebo inými odborníkmi priamo na mieste. Program pokračuje s afterparty priamo vo vianočnom mestečku, ktoré na jeden deň vznikne v priestoroch Novej synagógy. Ak ešte nemáte lístok na najväčšiu marketingovú a leadership akciu v Žiline, kúpte si posledné voľné vstupenky TU.

Galéria: 7 fotiek

Začali v kruhu 20 ľudí, po necelých 2 rokoch prekonali hranicu 1 500 návštevníkov

„Stretávať sme sa začali v kruhu približne 20 ľudí v kaviarni Epika pred približne dvoma rokmi. K dnešnému dňu sme prekonali hranicu 1500 návštevníkov. Po úvodných stretnutiach nás bolo zrazu každý mesiac viac a viac. Museli sme nájsť nové priestory a našim domovom sa stala Nová Synagóga. K pôvodnej SEŠN marketérov sme pridali aj SEŠN lídrov, aby sme pokryli manažérske témy. V júni tohto roka sme si povedali, že spojíme tieto dve akcie dokopy a urobíme Veľkú SEŠN,“ prezrádzajú organizátorky Iveta Hrabovská (zakladateľka prémiových džemov s alkoholom Gentlejam), Martina Zvolenská (PR manažérka, Be Lenka) a Zuzana Chudíková (majiteľka kaviarne Epika). 

„Z akcie si odnášali účastníci z celého Slovenska unikátny zážitok a praktické know-how. Na sociálnych sieťach sa ešte 2 mesiace po akcii zbierali pozitívne ohlasy a reakcie od odborníkov, účastníkov, dokonca nám písali z Čiech, že ich na sociálnych sieťach zaplavila vlna skvelých referencií na SEŠN v Žiline. Rozhodli sme sa tento väčší koncept zopakovať aj pred Vianocami a stráviť tak záver roka v komunite skvelých ľudí,“ dodávajú.

Na SEŠN príďte viacerí, určite sa to oplatí

Ak ešte nemáte svoj lístok na Veľkú Sešn marketérov a lídrov, máte poslednú možnosť zakúpiť si ho teraz, o pár hodín alebo dní už bude pravdepodobné vypredané. Veselá a uvoľnená komunita, ktorá otvára aj tie najkomplikovanejšie marketingové a biznisové témy jednoduchým spôsobom je tiež ideálnym priestorom pre rast vašich priateľov, kolegov a zamestnancov. Ak plánujete prísť vo väčšom počte viac ako 3 – 4 ľudí, kontaktujte priamo organizátorky na info@sesn.sk - nám v redakcii sľúbili, že vám poskytnú množstevnú zľavu. Vidíme sa na „HOU-HOU” Veľkej SEŠN marketérov a lídrov? 

Chcem vedieť viac.


Miesto: Nová Synagóga, Žilina
Dátum: 01.12.2023 - 12:00    23:59
Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok