Priprav sa na tú najväčšiu párty jazdu! Na Štefana sa celá Žilina baví na oldieske v Event House


Foto: Priprav sa na tú najväčšiu párty jazdu! Na Štefana sa celá Žilina baví na oldieske v Event House

Rok 2023 sa blíži ku koncu, osláv ho aj ty vo veľkom štýle. V utorok 26. decembra sa baví meninový Štefan a s ním aj celá Žilina. Vezmi partiu a poď si užiť tú najväčšiu párty jazdu v Event House.

Hudobná cesta cez dekády

Štefanská sa každý rok nesie v znamení obľúbených oldies hitov a nebude tomu inak ani tento rok. V Event House si užijete tie najlepšie sety 70´s, 80´s, 90´s a millenials, ktoré pre žilinské publikum pripraví známy a obľúbený DJ Majco. 


Smerom k roku 2024 v párty duchu

Štefanská párty v Event House každoročne priláka veľké množstvo Žilinčanov. „Medzi sviatkami je to skvelé miesto stretnúť sa s partiou a osláviť pár dní pred Novým rokom. Tento rok na štefanskej oldieske návštevníkov čaká bar plný skvelých drinkov. Partnerom podujatia je slovenský remeselný gin TOISON a Schweppes tonic pre tie najlepšie gin&tonik drinky,“ uviedol organizátor podujatia.


Zabávajte sa celá partia

Ak sa na Štefanskú párty chystáte ako celá partia a chcete si dopriať pohodu a komfort, zvoliť môžete aj VIP vstupenky s rezervačkou stola vo vyhradenej zóne s vlastným barom. K dispozícií sú vstupenky aj na sedenie v hlavnej hale. 

Lístky si môžete zakúpiť na webovej stránke Ticketportal alebo priamo na mieste pred akciou. Tešíme sa na vás 26. decembra 2023. Nastupovááááť, párty začína!

Miesto: Event House, Žilina
Dátum: 26.11.2023 - 21:00


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok