Máte dobrý všeobecný prehľad? Na JOJ-kárskych trhoch v Žiline preveria vaše vedomosti v súťaži Riskuj!


Foto: Máte dobrý všeobecný prehľad? Na JOJ-kárskych trhoch v Žiline preveria vaše vedomosti v súťaži Riskuj! Foto: Vľavo: Andy Synák; Vpravo: Facebook/MEDIA INVEST COMPANY

Ako ste na tom s vedomosťami? Ak ste obratný v kvízových otázkach a súťaživosť máte v krvi, predviesť svoju šikovnosť môžete už budúcu sobotu 25. novembra 2023. Počas Vianočných trhov s JOJ-kou totiž dorazí na Hlinkovo námestie aj televízna vedomostná súťaž Riskuj!

„Využi svoje vedomosti, riskuj a vyhraj! Prihlás sa a zaži súťaž televízie JOJ, v ktorej si užiješ zábavu a napätie, ale najmä radosť z hry!“ pozývajú organizátori do súťaže všetkých záujemcov prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti, kde zároveň zverejnili odkaz na prihlasovací formulár, ktorý nájdete po kliknutí SEM.

Po prihlásení stačí už len prísť budúcu sobotu na Námestie A. Hlinku do Žiliny najneskôr o 17:30 hod. Práve tu na pódiu prebehne náhodné vylosovanie 9 hráčov zo všetkých zapojených osôb. Potom už len zostáva odštartovať súťaž, aby sme mohli spoznať meno víťaza. Tak čo, zapojíte sa aj vy?


Prečítajte si viac: