V žilinskom lesoparku rozsvietia vianočný stromček. Príďte si pri horúcom punči vychutnať sviatočnú náladu


Foto: V žilinskom lesoparku rozsvietia vianočný stromček. Príďte si pri horúcom punči vychutnať sviatočnú náladu Foto: Facebook/Lesopark Žilina

December je už za rohom a spolu s ním aj najkrajšie sviatky v roku. Vianočnú náladu si už zanedlho môžete vychutnať so svojou rodinou a blízkymi aj v žilinskom Lesoparku Chrasť, kde v nedeľu 3. decembra 2023 otvoria Les Vianoc – prvú akciu tímu z lesoparku.

„Bude vás čakať horúci punč, varené víno, čaj s rumom aj bez rumu. Samozrejmosťou bude aj niečo pod zub,“ priblížili organizátori podujatia, ktoré si môžete virtuálne zapísať do svojho kalendára po kliknutí SEM.

Jednoznačne najdôležitejším bodom programu bude rozsvietenie vianočného stromčeka o 17. hodine. Ten sa však nezaobíde bez pestrých ozdôb. Do ich výroby sa zapájajú deti z miestnych škôlok, klubov aj denných centier, no vianočný stromček v Lesoparku Chrasť môže skrášliť ktokoľvek.

Vyrobte si doma spolu s deťmi dekorácie aj vy a nezabudnite do nich vložiť vianočné prianie, ktoré má čarovnú moc. Potom už len stačí, aby ste ich do lesoparku priniesli kedykoľvek po 10. hodine. 


Miesto: Lesopark Chrasť, Žilina
Dátum: 03.12.2023 - 10:00    20:00


Prečítajte si viac: