Čajovňa Seishin vás pozýva na najväčšiu narodeninovú oslavu v Žiline!


Foto: Čajovňa Seishin vás pozýva na najväčšiu narodeninovú oslavu v Žiline!

Žilinská čajovňa Seishin oslavuje v poradí už 9. narodeniny! Za roky plné vôní, chutí, nezabudnuteľných zážitkov a priazne sa chce teraz všetkým verným zákazníkom poďakovať.

Tento rok si pripravili obzvlášť špeciálnu narodeninovú oslavu, akú ste ešte nezažili! Sledujte čajovňu na Instagrame @cajovna_seishin, nech vám neunikne žiadny detail! 

V čase od 15:00 do 04:00 rána sa nechajte unášať vlnou chutí, hudby a zábavy v priestoroch Čajovne Seishin.

Welcome drink extravagancie: Začneme spolu - nech už si vyberiete nealko alebo jemnú alko verziu jedinečného punču, budete mať šancu ochutnať oslavný nápoj, ktorý vám pripravia so štipkou lásky.

Ochutnávka medoviny a Tatra Tea: Ponorte sa do sveta jedinečných chutí s našou exkluzívnou ochutnávkou medoviny a Tatra Tea degustácie, ktorá vás zahreje ako prvé zimné slnko.

Ochutnávka Vodných Fajok pre milovníkov nevšedného zážitku: Zažite atmosféru orientu s našimi vodnými fajkami, ktoré vám doprajú oddych a relax ako nikdy predtým.


Happy Hour od 17:00 do 18:00 hod.: Potešte svoje zmysly našimi výrobkami s jedinečnou 20% zľavou. Čaj, keramika, alebo iné špeciality - teraz ich získate ešte výhodnejšie!

Kvíz o Čajovni Seishin: Ako dobre nás poznáte? Vyplnte náš kvíz správne a získajte tajomný darček, ktorý vám rozpúta zmysly.

Tombola s ohromujúcimi cenami: Vyhrajte balíček medoviny, Tatra Tea alebo rôzne exotické čaje! A ako hlavnú výhru sme pre vás pripravili nezabudnuteľné posedenie v čajovni s účtom 50€!

Afterparty s DJ-om od 19:00 hod.: Nenechajte si ujsť okamih, keď naša čajovňa ožije modernou hudbou DJ-a. Dokedy bude hrať?  Zábava nikdy neskončí, ak budete s nami! Do 04:00 rána je času dosť.

  • Dátum: 24.11.2023
  • Čas: 15:00 - 04:00


Prečítajte si viac: