Ladies club – Pri mori - 19.11.2015


Foto: Ladies club – Pri mori - 19.11.2015

S filmom PRI MORI, v ktorom na režisérsku stoličku zasadla Angelina Jolie a spolu s manželom Bradom Pittom sa predstavia aj v hlavnej úlohe. V rámci programu orgnaizátori pripravili prezentáciu kolekcie jeseň – zima od exkluzívnej módnej značky MOTIVI, ktorá bude aj hlavným sponzorom tomboly. Ako občerstvenie ponúkne organizátor ochutnávku koláčikov a tortičiek z dielne cukrárne NETRADIČNÉ TORTY a širokú škálu čajíkov.

Zakúpením vstupenky ste automaticky zaradení do žrebovania o fantastické ceny od sponzorov.
Pred desiatimi rokmi úspešne predal hviezdny pár Brad Pitt a Angelina Jolie vzájomne fungujúcu chémiu v akčnej komédii Pán a Pani Smithovci. V romantickej dráme Pri mori sa na tento pomerne tenký ľad vybrali opäť. Zložitejšie to mali nie len vďaka tomu, že si vybrali príbeh o rozpadávajúcom sa manželstve, ale aj preto, že ho Angelina sama napísala a režírovala. Do malebného francúzskeho prímorského letoviska prichádza americký manželský pár. Spisovateľ Roland (Brad Pitt) tu chce nájsť silu, kľud a inšpiráciu pre napísanie svoje ďalšej knihy. Naopak jeho manželka Vanessa (Angelina Jolie) vlastne ani netuší, čo tu robí. Ich manželstvo sa behom rokov premenilo v mierne toxický vzťah, kde sú radšej sami ako s tým druhým, Vanessa na terase ich letného bytu, Roland v bare s miestnymi obyvateľmi.

Partnerské dusno zmierni príchod mladých novomanželov (Mélanie Laurent a Melvil Poupaud), ktorí sa usadia v susedskom byte a Rolandovi a Vanesse pripomenú aké to medzi nimi bolo na začiatku. Ukáže sa, že obaja mladí ľudia sa môžu stať katalyzátorom, ktorý vzťah Rolanda a Vanessy buď definitívne zničí, alebo ho pomôže zachrániť. ,,Najťažšie samozrejme bolo, keď som režírovala sama seba počas hádky s Bradom a nútila som ho, aby bol na mňa nepríjemný, alebo keď som sa ja hnusne chovala k nemu. Potom sme si robili srandu, že pri natáčaní týchto scén ostatní členovia štábu nevedeli, kam s očami,“ hovorí režisérka. Tá mala doposiaľ vo svojej režijnej filmografii dva vojnové filmy, V zemi krvi a medu a Nezlomný.

Miesto: -
Dátum: 19.11.2015 - 18:00