FOTO: Z Hájika v noci zmizol opotrebovaný Ford, pomôžte HAKE vypátrať ho


FOTO: Z Hájika v noci zmizol opotrebovaný Ford, pomôžte HAKE vypátrať ho
Galéria: 4 fotky
Foto: Facebook/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

V Žiline došlo počas uplynulej noci ku krádeži ďalšieho automobilu staršieho dátumu. Informoval o tom HAKA tím v príspevku na sociálnej sieti, kde zároveň prosí verejnosť o pomoc s vypátraním vozidla.

Osobné auto značky Ford Mondeo zmizlo na prelome piatka 27. októbra a soboty 28. októbra z ulice Korzo na žilinskom sídlisku Hájik. Odcudzené malo byť v časovom okne medzi 19:00 hod. večer a 5:00 hod. ráno.

Vozidlo spoznáte podľa viacerých špecifických znakov. „Ľahká priehlbina na prednej kapote, predná evidenčná značka je pripevnená plastovou sťahovacou páskou, zadné pravé brzdové svetlo nesvieti, predné gumy majú značne opotrebovaný dezén, všetky kolesá majú elektróny značky Ford,“ opisuje ho tím HAKA.


Značnú opotrebovanosť auta dosvedčuje aj rok výroby 2008. Ukradnutý Ford má čiernu metalízu, evidenčné číslo ZA571KC a VIN číslo WF0GXXGBBG8L48357. Na fotografiách je zobrazený so starými tabuľkami.

Telefonický kontakt na vlastníka vozidla je 0907 872 482. Pokiaľ ho niekde zahliadnete, okamžite zavolajte tiesňovú linku polície 158 a následne aj HAKA tím na čísle 0910 666 910.


Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: