Špecialisti na podlahy zo Žiliny: Firma SOLIDWAY otvorila moderný sklad aj druhý showroom


Foto: Špecialisti na podlahy zo Žiliny: Firma SOLIDWAY otvorila moderný sklad aj druhý showroom

K príbehom úspešných žilinských firiem nepochybne patrí spoločnosť SOLIDWAY, ktorá s mottom špecialisti na podlahy patrí k najväčším distribútorom na Slovensku. Už od roku 2010 razí solídnu cestu, prejavujúcu sa vo vzťahu k obchodným partnerom aj koncovým zákazníkom. Poctivý prístup ich vyniesol medzi najväčšie spoločnosti vo svojom segmente.

A po rekordnom uplynulom roku prichádza SOLIDWAY s niekoľkými novinkami. Okrem rozšírenia portfólia značiek otvorili najmodernejší sklad podláh na Slovensku v logistickom parku v Dolnom Hričove. Aktuálne sa tu nachádza viac ako 100 000 metrov štvorcových podláh, skladovaných v súlade s najmodernejšími štandardmi, centrála spoločnosti aj školiace centrum.

Najmodernejší sklad s podlahami sa nachádza kúsok od Žiliny a zabezpečuje, že podlahy sú skladované v najvyššom štandarde


V SOLIDWAY sa špecializujú najmä na nemecké značky ako PARADOR, Egger alebo KronoOriginal, avšak úplnou novinkou je doplnenie sortimentu o svetovo známeho francúzskeho výrobcu GERFLOR. A keďže podlahy nie sú len o správnom výbere produktu, ale aj o inštalácii, v uplynulých dňoch tu spoločnosť preškolila 80 partnerov z celého Slovenska na značku GERFLOR Virtuo. 

Úspešná cesta k dobrej podlahe začína správnym výberom

Vybrať podlahu a nainštalovať ju dokáže každý. Vybrať podlahu a nainštalovať ju správne, to už nie. Preto SOLIDWAY predstaví čoskoro ďalšiu novinku – v spolupráci so žilinskou firmou Blueweb pripravujú celý ekosystém súvisiaci s podlahami. Od inšpirácie cez nákup až po inštaláciu. Inovatívnym spôsobom prepojí zákazníka, predajňu a dodávateľa.

Nové eshopové riešenie prevedie spoľahlivo zákazníka všetkými krokmi k novej podlahe – od inšpirácie cez nákup po inštaláciu.


A čo prináša fungovanie spoločnosti zákazníkom? V Dolnom Hričove okrem skladových priestorov vznikol aj v poradí druhý showroom. S výberom z niekoľkých stoviek podláh vám pomôžu špecialisti na podlahy. Celý nákup podlahy sa tu mení na príjemnú skúsenosť.

Nákup a výber podlahy nemusí byť bolehlav

Zaparkujete pohodlne pár metrov od showroomu, dáte si kávu, s vyškoleným predajcom si ujasníte, aké sú vaše požiadavky a vyberiete tú najvhodnejšiu podlahu. Rovnako dôležité ako samotný dekor sú technické parametre a vlastnosti podlahy. A tiež inštalácia, s ktorou vám v SOLIDWAY radi pomôžu.

Samozrejmosťou je platba v hotovosti alebo kartou, vypracovanie a úprava cenovej ponuky, zapožičanie vzoriek podláh, možnosť vrátenia neotvorených balíkov tovaru a bezbariérová toaleta. Nechýba ani nabíjacia stanica na elektromobil a pre náročných zákazníkov alebo dizajnérov možnosť výberu podlahy individuálne v súkromí oddelenej miestnosti.

Výber podlahy už dávno nie je len o samotnom produkte. Dôležitý je aj servis okolo, ktorý má SOLIDWAY a jeho partnerská sieť predajní premyslený.


Kým výhodou showroomu v Dolnom Hričove je aj to, že podlahu zo skladového sortimentu si viete zobrať rovno so sebou za pár minút, SOLIDWAY má predajňu aj priamo v Žiline. Nachádza sa na Štrkovej ulici (na konci Kamennej) a aj tu vás radi v príjemnom prostredí obslúžia a poradia s výberom najvhodnejšej podlahy do novostavby alebo prerábky. 

V SOLIDWAY sa špecializujú na nemecké značky vrátane prémiovej PARADOR. Medzi zákazníkov s podlahou PARADOR patrí aj cyklista Juraj Sagan. A kto iný než cyklista vie lepšie, že pod nohami treba mať kvalitný materiál?


Dobrou správou je, že do konca novembra platí na vybrané dekory a kolekcie PARADOR mimoriadna akcia, so zľavami až na úrovni 25 percent. To v praxi znamená, že každú štvrtú lamelu máte zadarmo oproti neakciovej cene. Alebo využijete akciu na kompozitné podlahy AFIRMAX so špičkovou podložkou úplne zadarmo, kde môžete ušetriť až stovky eur? 

Stačí navštíviť jeden zo showroomov v Žiline alebo Dolnom Hričove a presvedčiť sa, že so špecialistami na podlahy je celý proces príjemnou skúsenosťou. 


Keďže pri podlahe je dôležitá aj starostlivosť, trom vybraným čitateľom ju uľahčíme. Stačí do komentára pod príspevok napísať slogan spoločnosti #specialistinapodlahy a môžete vyhrať jeden z troch prémiových mopov na podlahu BONA Spray. Jeho najväčšia výhoda? Dávkujete čistiaci prostriedok priamo z mopu vďaka páčke na rukoväti, takže šetríte svoj chrbát.
Zdroj: Inzercia/PR článok