Pripravení na nakupovanie, ktoré má zmysel? Jesenné SPOT Zmyselné nákupy prichádzajú do Aupark Žilina!


Foto: Pripravení na nakupovanie, ktoré má zmysel? Jesenné SPOT Zmyselné nákupy prichádzajú do Aupark Žilina!

Vôňa škorice. Ranná hmla. Lenivé večery. Teplý sveter. Jeseň má mnoho podôb, pre každého predstavuje niečo iné. Je na nej však niečo magické, čo nás inšpiruje k osvieženiu šatníka. Chceme byť v teple a v pohodlí. Lákajú nás huňaté šály, zemité farby, príjemné materiály. Presne viete, o čom hovoríme, však?

V tom prípade vás potešíme. V Auparku totiž jeseň znamená Spot zmyselné nákupy od 19. do 22. októbra 2023.

Nákupy, ktoré šetria vašu peňaženku

Máte vyhliadnutý prechodný kabát, no zdá sa vám príliš drahý? A čo ak by bol vo výhodnej zľave? Nákupmi vás aj tentokrát bude sprevádzať vernostná aplikácia SPOT. Ukrýva zľavové kupóny, prekvapenia a darčeky.

Vďaka nej sa rýchlejšie dostanete k tým najaktuálnejším novinkám. Nič vám neujde a vy potešíte seba aj vašu peňaženku. Aplikáciu stiahnete jednoducho v Apple Store či Google Play.

Urobte si to pekné

Nákupy by mali byť zážitkom. Vezmite kamarátku, mamu, dcéru, brata, pekne sa oblečte, poseďte si na káve, dajte si koláčik, skúšajte nové strihy, nové farby, nové štýly. Kúpte si to, čo vám umožní objaviť krásu jesene a zároveň sa obklopiť štýlovými vecami, ktoré vám spríjemnia chladné dni. Kúpte si to, čo sa vám páči za výhodné ceny. Lebo nákupy majú zmysel len vtedy, keď vás tešia.

  Pokračovanie článku pod reklamou  

Poznačte si dátum

Zmyselné nákupy prebiehajú od 19.10. do 22.10.2023 v Aupark Žilina. Na návštevníkov bude čakať praktický darček – dizajnová nákupná taška s malým prekvapením. (Platí len do vypredania zásob, preto si nenechajte ujsť tú svoju.)

Váhate, či sa to naozaj oplatí? 

Na to, aby ste to zistili, nemusíte ísť nikam, nemusíte nič hľadať ani zisťovať priamo na mieste. Stačí ak si stiahnete aplikáciu SPOT, kde si jednoducho prezriete zľavové kupóny v ponuke hneď teraz. 

Viac o jesenných SPOT zmyselných nákupoch v Aupark Žilina sa dozviete na auparkzilina.sk.

Vidíme sa tam!


Prečítajte si viac: