FOTO: V Žiline prebehla protidrogová razia, muža v podmienke previezli do nemocnice


FOTO: V Žiline prebehla protidrogová razia, muža v podmienke previezli do nemocnice
Galéria: 4 fotky

Žilinskí policajti pred niekoľkými dňami vykonali ďalší zo zásahov zameraných na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti. Počas razie v priemyselnej časti mesta sa im podarilo zadržať dve osoby.

Cez jednu z najstarších častí Žiliny sa uprostred noci viezla dvojica na osobnom motorovom vozidle tmavomodrej farby. Vodička ani jej spolujazdec však netušili, že na nich čakajú muži zákona.

Ako uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline, policajti pri niekoľkých prehliadkach zaistili bielu kryštalickú látku, ktorú následne zaslali na preskúmanie expertom.


Podľa informácií televízie JOJ bol spolujazdec Rastislav v minulosti trestaný za obdobné porušenie zákona a aktuálne je v skúšobnej dobe (podmienke). Príslušníci Policajného zboru, ktorí na mieste zasahovali, mali podozrenie, že muž bol v tom čase pod vplyvom drog. Z tohto dôvodu bol transportovaný do nemocnice na drogové testy.

Obidve osoby boli neskôr prepustené na slobodu, polícia však naďalej vykonáva všetky potrebné úkony k objasneniu skutku a rozhodnutiu v zmysle trestného poriadku.
Prečítajte si viac: