Nezvestnú Máriu z obce pri Žiline po vyše týždni vypátrali. Našli ju v Nových Zámkoch


Foto: Nezvestnú Máriu z obce pri Žiline po vyše týždni vypátrali. Našli ju v Nových Zámkoch Foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline

Na zozname nezvestných osôb pribudlo meno 43-ročnej Slovenky Márie Janíkovej z obce Jasenové ležiacej v žilinskom okrese. Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline po nej vyhlásilo pátranie dnes, v stredu 13. septembra 2023. 

„Menovaná je od dňa 11. septembra 2023 nezvestná, pričom o sebe nepodala žiadnu správu a jej pobyt je neznámy,“ spresňuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková. Keďže polícii sa nezvestnú ženu do dnešného dňa nepodarilo vypátrať, o pomoc žiada aj širokú verejnosť.

Popis nezvestnej ženy:

  • postava: 174 cm vysoká, štíhlej postavy, zelené oči, tmavohnedé dlhšie vlasy,
  • oblečenie: nezistené.

V prípade, že Máriu uvidíte alebo máte akékoľvek informácie o jej osobe, je potrebné ich oznámiť polícii na bezplatnom telefónnom čísle 158, na  ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru SR, prípadne ich odošlite v súkromnej správe na oficiálnej facebookovej stránke polície.


Aktualizácia, 18. 9. 2023

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline odvoláva pátranie po nezvestnej žene. Bola vypátraná policajnou hliadkou z Obvodného oddelenia Policajného zboru Nové Zámky, je v poriadku. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu