Máš vášeň pre prípravu chutných jedál? PostCafe teraz hľadá do svojho tímu posily!


Foto: Máš vášeň pre prípravu chutných jedál? PostCafe teraz hľadá do svojho tímu posily!

Žilinská kaviareň PostCafe je obľúbeným miestom pre všetkých, ktorí túžia po kvalitnej káve, chutnom jedle či miešaných drinkoch. V budove Biznis centra Poštová na sídlisku Vlčince ponúka príjemné prostredie na pracovné stretnutia aj oddych a relax. Zároveň je to miesto, kde sa stále niečo deje. Okrem rôznych druhov podujatí, párty a hudobných večerov tu môžeš zavítať na chutné raňajky alebo obedové menu.

Aby si každý mohol naplno vychutnať dúšok svojho nápoja či sústo skvelého jedla, za barom a v kuchyni musí pracovať zohratý a skúsený tím. A do tohto tímu teraz kaviareň hľadá nové posily.

Baví ťa príprava a varenie chutných jedál a snackov podľa špecializovaných receptov s dôrazom na kvalitu, chuť a prezentáciu? Chceš sa podieľať na príprave týždenného biznis menu a sezónnych špecialít? Rád/rada pracuješ s kolegami v tíme a prispievaš k pozitívnej atmosfére na pracovisku? Pridaj sa do tímu!

Stačí spĺňať základné požiadavky:

  • skúsenosť v kuchyni, ideálne vo funkcii kuchára,
  • kreativita a nadšenie pre prípravu jedál,
  • schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami,
  • základné vedomosti o hygienických normách v kuchyni,
  • flexibilita a ochota učiť sa nové veci,
  • príjemný a profesionálny prístup k zákazníkom,

Využi príležitosť pracovať v obľúbenej žilinskej kaviarni s príjemným prostredím a kolektívom. Získaš konkurencieschopnú mzdu, ktorá pri nástupe začína na úrovni 6 eur/hod. a možnosť bonusov ako aj možnosť rastu a kariérneho rozvoja.

Pokiaľ máš vášeň pre prípravu chutných jedál a chceš sa pridať k tímu PostCafe v Žiline, pošli svoj životopis a krátky motivačný list, v ktorom povieš viac o sebe a svojich skúsenostiach, na adresu infopostcafe@gmail.com.

Tešíme sa na stretnutie s tebou a na spoluprácu pri príprave jedinečných chuťových zážitkov pre našich zákazníkov.

Prečítajte si viac: