Profesia days Žilina sú späť: Nájdite si to svoje už 18. - 19. septembra v Dome odborov


Foto: Profesia days Žilina sú späť: Nájdite si to svoje už 18. - 19. septembra v Dome odborov

Najväčší festival príležitostí na Slovensku sa vracia do Žiliny s novým konceptom, vďaka ktorému budete k zamestnávateľom bližšie ako kedykoľvek predtým. Môžete sa tešiť na ponuky práce od takmer 50 firiem, profesijné poradenstvo aj nové životné príležitosti.

Žilinský Dom odborov premeníme na miesto plné inšpirácie s možnosťou otestovať a rozvíjať vaše zručnosti, či možnosťou nájsť si vysnívané uplatnenie.

» Chcem vstupenku zadarmo «

Čo všetko vás čaká?

V prvom rade myslíme na váš talent, zručnosti a ich rozvoj. Na Profesia days preto nájdete nielen atraktívne ponuky práce, ale aj interaktívny program:

SKILL LAB

Priestor, kde môžete zúročiť svoje schopnosti v prepojení s novými technológiami. Ak hľadáte takúto príležitosť, náš SKILL LAB je pre vás ako stvorený.

SKILL SESSION

Na rozvoji vášho talentu môžete zapracovať v SKILL SESSION. Skupinovo aj individuálne sa vám budú venovať personalisti, koučky a ostrieľaní ľudia z biznisu. 

Okrem toho, v rámci SKILL SESSION máte jedinečnú príležitosť byť súčasťou vzrušujúceho pohľadu do budúcnosti s workshopmi od spoločnosti Schaeffler. Zoznámte sa so Schaeffler inováciou v ekologickej doprave - zelená Schaeffler dodávka na vodíkový pohon.

MÓLO

Pripravili sme pre vás špeciálne mólo, na ktorom sa počas oboch dní bude diskutovať o dôležitých témach súčasnosti. Okrem iného sa budeme venovať témam:

  • Ako sa pripraviť na budúcnosť? 
  • Aké je to byť investorom/ filantropom/ podnikateľom na Slovensku?
  • Ako vybalansovať prácu a život?

Tak sa príďte nájsť v tom, čo vás zaujíma a čo vám ide. 18. - 19. septembra v Dome odborov v Žiline.

» Viac o programe «

Miesto: Dom odborov Žilina
Dátum: 18.09.2023 - 12:00    19.09.2023 - 17:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok