VIDEO: Prišiel pešo a odišiel na cudzom bicykli. Spoznávate muža, ktorý kradol na železničnej stanici v Bytči?


Foto: VIDEO: Prišiel pešo a odišiel na cudzom bicykli. Spoznávate muža, ktorý kradol na železničnej stanici v Bytči? Foto: koláž snímok z videa – Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

Polícia Žilinského kraja zverejnila v príspevku na sociálnej sieti video z kamerového záznamu, na ktorý sa podarilo zachytiť krádež bicykla na železničnej stanici v Bytči. Touto cestou požiadala širokú verejnosť o pomoc pri stotožnení neznámej osoby.

„Svedectvo tejto osoby je dôležité a môže prispieť k objasneniu skutku, kde doposiaľ neznámy páchateľ mal v mesiaci august 2023, z priestorov železničnej stanice v Bytči odcudziť pánsky bicykel,“ spresňuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

V prípade, že ste muža z 30-sekundového videa spoznali alebo máte akékoľvek informácie k uvedenej udalosti, oznámte ich na Oddelení železničnej polície Policajného zboru v Žiline. Políciu však môžete kontaktovať aj prostredníctvom telefónneho čísla 0961 403 085 či formou správy na Facebooku Polícia SR – Žilinský kraj.Prečítajte si viac: