Žilinským policajtom sa podarilo vypátrať muža z okresu Martin. Nezvestný bol takmer tri týždne


Foto: Žilinským policajtom sa podarilo vypátrať muža z okresu Martin. Nezvestný bol takmer tri týždne Foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline, úprava redakcie

Pôvodný text (4. septembra 2023):

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline vyhlasuje pátranie po nezvestnom 34-ročnom mužovi menom Ján Ďurdík. Trvalé bydlisko má v Hornom Jasenom (okres Martin), prechodne však býval v Žiline. 

Ako spresňuje krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková, menovaný je od nedele 20. augusta 2023 nezvestný a doposiaľ nepodal o sebe žiadnu správu.

Akékoľvek informácie k nezvestnému mužovi je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Aktualizácia (6. septembra 2023):

Polícia žilinského okresu po dvoch dňoch od vyhlásenia pátrania po 34-ročnom Jánovi Ďurdíkovi túto akciu dnes, v stredu 6. septembra 2023, odvoláva. Muža z Horného Jasena v okrese Martin sa totiž podarilo úspešne nájsť hliadke Obvodného oddelenia Policajného zboru Žilina – východ.

Ako ďalej spresňuje krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková, menovaný bol nájdený v poriadku.

Prečítajte si viac: