Na 25. ročníku Bytčianskeho jarmoku sa predstavia umelci z regiónu aj formácia Queen show


Foto: Na 25. ročníku Bytčianskeho jarmoku sa predstavia umelci z regiónu aj formácia Queen show Foto: Archív mesta Bytča – Bytčiansky jarmok

Najväčšia kultúrno-spoločenská udalosť v Bytči sa každoročne koná začiatkom jesene. V poradí už 25. ročník obľúbeného Bytčianskeho jarmoku sa začne v piatok 8. septembra 2023 o 15:00 hod. Trvať bude do neskorých nočných hodín.

Program jubilejného ročníka jarmoku otvorí DH Predmierčanka a pokračovať bude tradičnou prehliadkou miestnych talentov z umeleckých škôl, folklórnych súborov a tanečných klubov.

Večer bude rokovejší. Kapely ako Arzén či AYA netreba návštevníkom podujatia predstavovať. Poctu Freddiemu Mercurymu vzdá formácia Queen show, ktorej hudobno-tanečný projekt žne úspechy po celom Slovensku.


„Zaujímavosťou tohto ročníka Bytčianskeho jarmoku je program, ktorý má takmer úplne regionálny charakter. Najmenší umelci, ale aj známe slovenské hudobné skupiny, pochádzajú z nášho blízkeho regiónu.  Spočiatku to nebol zámer. Ale sme radi, že sa to takto vyformovalo,“ povedala Nina Gacík, z oddelenia kultúry mesta Bytča.

Moderátorom podujatia bude Roman Nadányi, celý jarmok bude ukonený polnočnou diskotékou. Vstup na podujatie je voľný.


Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: