Zábava a adrenalín: Žilina sa stane Mekkou nezabudnuteľných fitness zážitkov


Foto: Zábava a adrenalín: Žilina sa stane Mekkou nezabudnuteľných fitness zážitkov
Galéria: 3 fotky

V areáli NEBBIA (Dlhá 74/85) si užiješ atmosféru fitness komunity. Neuveríš, koho tu môžeš stretnúť. Top osobnosti zo slovenskej a českej fitness scény ťa pozvú na úplne novú úroveň tréningov a motivácie. Môžeš sa tešiť na exkluzívnu otváračku, kde ťa čaká networking s fitness ikonami a ich osobnými tipmi na úspech.

A to nie je všetko! Priprav sa na úžasný workoutový zážitok na novom ihrisku, ktoré je otvorené 24/7 a poskytuje nekonečné možnosti pre tvoju kondíciu a silu. Musíš ho vyskúšať medzi prvými! Navyše spoznáš aj nových fitness nadšencov, s ktorými sa tvoje tréningy stanú príjemnou zábavou.


Ako bonus tu máme niečo aj pre módnych fajnšmekrov. V novootvorenej predajni ti predstavíme novú HERO N°3 kolekciu. A to nielen na móle, ale priamo na tebe. Spoznáš pri tom aj tvár kolekcie Denisu Tran Vanovú. A na čo sa môžeš tešiť ďalej? Otvárame aj úplne prvú NEBBIA kaviareň, kde sa môžeš osviežiť a doplniť energiu na ďalší tréning.

Čakajú na teba tréningy s profesionálnymi trénermi a joga inštruktormi, motivujúce prednášky a praktické workshopy na fit témy, ktoré ti otvoria oči a zmenia pohľad na fitness. A zasúťažíš si aj o fantastické ceny. Keď zrovna nebudeš makať na tréningu, môžeš si oddýchnuť v chill zóne na tuli vakoch. Počas celého dňa ti nebude chýbať ani fit občerstvenie a nápoje. Pripravený je aj beauty kútik a adrenalínová jazda na famóznom Lamborghini.

NEBBIA Campus spája svet fitness a zábavu, a my sme radi, že Žilinak sa môže stať súčasťou tejto jedinečnej udalosti ako mediálny partner.

Vstup je zdarma, stačí sa zaregistrovať a pripojiť sa k celej komunite fitness nadšencov v Žiline. Príď na Grand Opening NEBBIA Campusu a zaži s nami energiu fitness komunity!


Miesto: Areál NEBBIA (Dlhá 74/85, Žilina)
Dátum: 19.08.2023 - 10:30    18:00
Prečítajte si viac: