V žilinskom fitness centre PALACE GYM prichádzajú s novinkou. Vyskúšajte celotelovú hĺbkovú masáž


Foto: V žilinskom fitness centre PALACE GYM prichádzajú s novinkou. Vyskúšajte celotelovú hĺbkovú masáž

Nedávno otvorené moderné fitness centrum PALACE GYM na sídlisku Hliny v Žiline dopĺňa svoje služby. Už niekoľko dní môžete vyskúšať nový masážny salón, ktorý ponúka hĺbkovú masáž v spojení s klasickou masážou s mäkkými technikami.

Doprajte si relaxáciu a starostlivosť o svoje telo, či už pred športovým výkonom v rámci prípravy na záťaž, alebo aj po výkone na regeneráciu organizmu.

Kvalifikovaný masér vám poskytne osobnú starostlivosť, pomôže zregenerovať sa a znovu načerpať energiu a zároveň vyriešiť prípadné ťažkosti s chrbticou.

Teraz máte navyše jedinečnú možnosť získať celotelovú masáž úplne zadarmo. Stačí sa zapojiť do aktuálne prebiehajúcej súťaže na stránkach fitness centra a zabojovať tak o jednu z piatich výhier.

V PALACE GYM si ako bonus pre každého pripravili úvodné zľavy. Vďaka nim môžete využiť služby profesionálneho maséra za nižšie ceny. Stačí navštíviť stránku www.zlavomat.sk/akcia/807466-hlbkova-masaz-spojenie-klasickej-masaze-s-maekkymi-technikami.

Unikátna hĺbková masáž je určená najmä pre športovcov, ale aj pre bežných ľudí s rôznymi problémami chrbtice. Ide o individuálnu celotelovú masáž, pri ktorej masér najskôr určí problém a následne sa zameria na jeho riešenie. Pri masáži spája klasickú masáž so švédskou hĺbkovou masážou, mäkkými technikami a myofasciálnymi technikami masáže, ktoré pôsobia na spojivové tkanivo alebo fascie.


Prečítajte si viac: