Cesty okolo Martina sa v sobotu zaplnia stovkami motorkárov na spanilej jazde Motozrazu Drienok


Foto: Cesty okolo Martina sa v sobotu zaplnia stovkami motorkárov na spanilej jazde Motozrazu Drienok Foto: Facebook/Motozraz Drienok

Obyvateľom niektorých turčianskych obcí sa v sobotu 17. júna naskytne neobvyklý pohľad. Na cesty totiž vyrazí kolóna motocyklistov z tohtoročného Motozrazu Drienok, ktorý sa uskutoční počas nadchádzajúceho víkendu.

Akcia vyhradená pre motorkárov sľubuje nabitý program plný hudby, súťaží, zábavy a rodinnej atmosféry, chýbať však nemá ani erotika. Na pódiu v Mošovciach vystúpia kapely ako Heľenine oči, Bijouterrier, Turbo, Pentagramček, Dora, Hollywood Rose, Wendigo, Good Stuff či Poison Candy.

Motozrazu Drienok sa každoročne zúčastňujú stovky až tisícky majiteľov motoriek, trojkoliek či štvorkoliek. Väčšina z nich sa v sobotu popoludní vydá na spanilú jazdu po najkrajších cestách Turca. Motocyklisti sa napoludnie stretnú s deťmi na námestí v Mošovciach a o 13:00 hod. kolóna vyrazí smerom na obec Blatnica.

Počas jazdy prejdú účastníci zrazu cez Folkušovú, Necpaly, Belú-Dulice, Turčianske Jaseno, Dolný Kalník, Dražkovce, Martin, Košťany nad Turcom, Trnovo, Benice, Turčiansky Ďur, Moškovec a Jazernicu. Ostatných vodičov preto upozorňujeme, aby v sobotu zvýšili opatrnosť v tomto úseku. Dopravu môžu komplikovať aj ľudia smerujúci na Dni mesta Turčianske Teplice.


Prečítajte si viac:


  • Trenčín
  • |
  • 07 december 2023, 12:34
Upozornenie na uzávierku ulice v Trenčíne