FOTO: Snúbenci zo Žiliny fotia krásy Višňovskej doliny spolu so svojimi štvornohými spoločníkmi


FOTO: Snúbenci zo Žiliny fotia krásy Višňovskej doliny spolu so svojimi štvornohými spoločníkmi
Galéria: 20 fotiek
Foto: Wolfdography studio, s. r. o.

Višňové je nenápadná obec na úpätí hôr, ktorá leží len niekoľko kilometrov od Žiliny. Okrem domácich tam najčastejšie zavítajú turisti mieriaci do Lúčanskej Malej Fatry. Višňovskú dolinu navštevujú aj Žilinčania Tomáš a Magdaléna, ktorí spoločne tvoria Wolfdography studio.

Snúbenci fotia predovšetkým svadby a produkty, napĺňajú ich však aj potulky prírodou. Miesta, ktoré pohladia dušu a polahodia oku, hľadajú spolu so svojimi štvornohými spoločníkmi. Samostatná časť ich portfólia je preto venovaná práve záberom prírody, ktoré často zdobia aj dva psy.

Galéria: 20 fotiek

„Okolie nášho kraja, predovšetkým Malá Fatra, je pre mňa útočiskom pred všetkým tým stresom a problémami. Za dobrou fotkou nemusím zakaždým vyšliapať na najvyšší vrchol. Najkrajšie miesta sú často na prvý pohľad skryté. Milujem objavovanie takýchto miest spolu s mojou priateľkou a našimi dvoma psami,“ priblížil Tomáš.

Miesta na fotografovanie hľadajú pred západom slnka či počas daždivých dní, kedy na lúkach, v lesoch a horách nestretnú ani živú dušu. Takéto momenty im zároveň zabezpečia dokonalé svetlo a pokoj na zvečňovanie jedinečných prírodných krás.

Galéria: 20 fotiek

Príroda je súčasťou ich voľnočasovej aj profesionálnej tvorby. V ich produktovom portfóliu preto nájdete predovšetkým fotografie a videá vytvorené pre značky, ktoré sa zameriavajú práve na milovníkov hôr, turistiky a prírody. Tomáš s Magdalénou sa s nami podelili o najkrajšie zábery z Višňového. Viac ich fotografií nájdete na oficiálnom webe ich štúdia.
Prečítajte si viac: