Byty exkluzívneho projektu Krásne Hôrky posúvajú štandard bývania na novú úroveň


Foto: Byty exkluzívneho projektu Krásne Hôrky posúvajú štandard bývania na novú úroveň
Galéria: 8 fotiek

Máte mestského ducha, no túžite po spojení s prírodou? Máte radi blízkosť Žiliny, no chcete uniknúť ruchu mesta a problémom s parkovaním? V projekte Krásne Hôrky sme mysleli práve na vás!

Aby sme vyhoveli všetkým požiadavkám, spustenie predaja bytov je nastavené tak, aby sa naši klienti nemuseli obávať dlhých čakacích lehôt na sťahovanie a zároveň si stále vedeli svoj nový domov prispôsobiť podľa predstáv,“ hovorí maklér realitného centra B10 Daniel Králik.


Už na Vianoce v novom 

Projekt Krásne Hôrky je novostavba, v ktorej sa môžete usadiť už tento rok a stráviť tak Vianoce 2023 vo svojom novom domove. Je situovaný v malebnej lokalite s nádhernými panoramatickými výhľadmi na Malú Fatru, Lietavský hrad a okolitú scenériu. 

“Bavíme sa o komornom projekte s iba 8 bytmi, ktorý vám poskytne naozajstný pocit súkromia a pohodlia. Okrem toho, každý byt disponuje vlastným parkovacím státím a možnosťou dokúpiť si samostatnú garáž, čím eliminujete starosti s parkovaním,” dopĺňa majiteľ spoločnosti BMK development. 

Pri kúpe bytu v projekte Krásne Hôrky získate okrem samostatnej nehnuteľnosti aj mnoho ďalších výhod. Každý byt je ponúkaný vo vyhotovení štandard, vrátane parkovacieho státia a pivničnej kobky. V ponuke je aj možnosť dokúpiť si samostatnú garáž v kompletnom zhotovení s elektrickou garážovou bránou a liatym epoxidovým poterom. 


Kvalitné zariadenie, najvýhodnejšie ceny

Našim klientom poskytujeme projektové zľavy na dokončenie bytov od renomovaných výrobcov, ako sú talianske kuchynské linky, nábytok, interiérové dvere so skrytými zárubňami, technický kameň, dubové podlahy a ďalšie,“ objasňuje majiteľ spoločnosti BMK development.

Ceny za m² sa líšia vzhľadom na rôzne typy bytov a začínajú na prijateľnej nízkej úrovni od 2 150 eur/m². Môžeme sa baviť o jednej z najvýhodnejších cien za meter štvorcový novostavby v Žiline a v okolí za veľkometrážne byty.


Inteligentná domácnosť ako nový štandard bývania

Krásne Hôrky nie sú len o krásnej lokalite a kvalitnom vyhotovení, ale aj o moderných technológiách, ktoré prispievajú k pohode a komfortu budúcich obyvateľov. Všetky byty sú vybavené inteligentnou domácnosťou značky NIKO home control, ktorá vám umožní ovládať osvetlenie, exteriérové žalúzie a podlahové vykurovanie v každej miestnosti zvlášť. Kúpeľňové okná disponujú inteligentným stmievateľným sklom, ktoré vám umožňuje prispôsobiť si intenzitu svetla len jedným klikom.

Pre tých, ktorí preferujú rodinný dom, ale nechcú sa zaoberať údržbou a starostlivosťou o záhradu, sú Krásne Hôrky ideálnou voľbou. Byty s veľkou podlahovou plochou, porovnateľnou s domom, vám ponúkajú priestor, ktorý môžete využiť na príjemné chvíle strávené na terase s pergolou. Užívať si tak môžete súkromie a blízkosť prírody.

Nezmeškajte príležitosť zažiť nový štandard bývania v Krásnych Hôrkach. Navštívte webovú stránku alebo zavítajte na Instagram či Facebook a zistite viac o tomto exkluzívnom projekte.Prečítajte si viac: