Taxi Fantasia inovuje vozový park, na žilinské cesty vyrazia Škody Octavie najnovšej generácie


Foto: Taxi Fantasia inovuje vozový park, na žilinské cesty vyrazia Škody Octavie najnovšej generácie
Galéria: 9 fotiek

Jedna z najznámejších taxislužieb v Žiline opäť inovuje. Lokálna značka Taxi Fantasia už od svojho vzniku prináša rôzne novinky a zaujímavé služby. V posledných rokoch dokonca jazdí na ekologických vozidlách poháňaných zemným a ropným plynom, či ako jedna z prvých prišla v našom meste s možnosťou platby platobnou kartou.

Firma bola ťažko skúšaná najmä počas pandémie covidu, keď prevádzku sťažovali rôzne prísne opatrenia. Ani to však majiteľa neodradilo, ale naopak podnietilo k ďalším zmenám a zdokonaľovaniu. Hlavnými prioritami Taxi Fantasia zostávajú aj naďalej rýchlosť a spoľahlivosť, no predovšetkým pohodlie, bezpečnosť a spokojnosť zákazníka.

Preto po približne troch rokoch prichádza veľká obnova vozového parku. Tradičné žlté autá, na ktoré sú ľudia zvyknutí, nahradia rovnaké, ale najnovšej generácie. Fantasia od apríla začína jazdiť na ikonickej Škoda Octavia, ktorá sa okrem rôznych medzinárodných ocenení hrdí aj titulom Auto roka 2021.


Nová Octavia je na Slovensku už od svojho uvedenia na trh jedným z najpredávanejších modelov. Najnovšia generácia ponúka strhujúci dizajn, vysoko funkčný a priestranný interiér aj nové vysoko hospodárne motory. Vybavená je najmodernejšími bezpečnostnými a asistenčnými systémami.

Zákazníci Taxi Fantasia určite ocenia komfortný interiér, kvalitné audio a ambientné osvetlenie nastaviteľné do rôznych farebných tónov. Vďaka viacerým prvkom a dobrej výbave si jazdu do cieľa určite užijú. 

Fantasia zabezpečuje prepravu nielen v rámci mesta Žilina, ale aj po celom Slovensku. Samozrejmosťou sú letiskové transfery, a to na slovenské i zahraničné letiská. Takisto je možné využiť dopravu na spoločenské akcie ako svadby, oslavy či teambuildingy alebo akúkoľvek inú udalosť a to aj s platbou na faktúru.

Viac informácií a možnosť objednania jazdy či transferu získate nonstop na telefónnych číslach 0905 800 600 prípadne 0948 200 200 alebo emailom na adrese kontakt@taxifantasia.sk.

Zdroj: Inzercia/PR článok