Pátranie po nezvestnej 42-ročnej Zuzane je ukončené, našli ju žilinskí policajti


Foto: Pátranie po nezvestnej 42-ročnej Zuzane je ukončené, našli ju žilinskí policajti Foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline

Aktualizácia 2. 3. 2023, 10:13

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline odvoláva pátranie po nezvestnej žene, nakoľko pominuli dôvody vyhlásenia pátrania. Nezvestná žena bola vypátraná policajnou hliadkou z Obvodného oddelenia Policajného zboru Žilina – západ. 

Pôvodný článok 27. 2. 2023, 11:19

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline vyhlasuje pátranie po nezvestnej 42-ročnej Zuzane Daubravovej s trvalým bydliskom v Žiline. Hľadaná žena je nezvestná od piatka 24. februára 2023, kedy približne o 4:00 ráno odišla z miesta trvalého bydliska na doposiaľ neznáme miesto. Do dnešnej doby sa nevrátila, pričom o sebe nepodala žiadne informácie a miesto jej pobytu je neznáme.

Popis osoby: výška 170 cm, plnoštíhla postava, zeleno modré oči,  vlasy špinavý blond, krátkeho strihu, pričom ľavú stranu hlavy má vystrihanú nakrátko. 

Popis oblečenia: 3/4 lyžiarska bunda bielo-modro-ružovej farby, dámske rifle modrej farby, obuté  čierno - zelené topánky. Dioptrické okuliare. So sebou mala väčší čierny ruksak.

Zvláštne znamenia: Pod ľavým uchom tetovanie v tvare srdca červenej farby, na zápästí tetovanie – rok narodenia, na ľavej lopatke tetovanie portrétu tváre ženy. 

„Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestnej osoby. Do súčasnej doby sa však nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,“ uvádza krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová. Akékoľvek informácie k nezvestnej osobe je potrebné oznámiť na telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení PZ alebo súkromnou správou na facebookovej stránke polície. 


Prečítajte si viac: