Mladistvý Jaroš Ondřej z Čadce je nezvestný, polícia prosí verejnosť o pomoc s pátraním


Foto: Mladistvý Jaroš Ondřej z Čadce je nezvestný, polícia prosí verejnosť o pomoc s pátraním Foto: Facebook/Záchranný systém Slovensko - pátranie po osobách

Stránka Záchranný systém Slovensko, ktorá sa zameriava na zdieľanie informácií o nezvestných osobách a ich hľadanie, včera v príspevku na sociálnej sieti uverejnila nové pátranie. Svoju rodinu ani známych dlhšie nekontaktoval len 17-ročný mladík z Čadce, ktorého aktuálna poloha je neznáma.

Nezvestný Jaroš Ondřej má českú štátnu príslušnosť, avšak žije na Kysuciach. Pátranie po ňom vo štvrtok 23. februára vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Čadci.


Mladík meria 180 centimetrov a je štíhlej postavy s váhou asi 60 kilogramov. Má oválnu tvár a špecifický účes - jeho vlasy sú vpredu krátke, s ofinou, vzadu taktiež krátke, ale učesané do dredov. Predná ľavá strana jeho vlasov má blond farbu, ofinu aj dredy má nafarbené na čierno.


V deň, kedy bol Jaroš naposledy videný, mal na sebe oblečené čierne nohavice, tmavozelenú mikinu a čiernu budnu typu bombera. Na nohách mal obuté čierne tenisky značky VANS a so sebou niesol čierny ruksak s motívom a postavičkami zo seriálu South park.

„Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko - Pátranie po osobách +421 948 11 22 33. Ďakujeme za pomoc a zdieľanie,“ uviedol Záchranný systém Slovensko.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu