Polícia ukončila pátranie po 27-ročnom Žilinčanovi Marekovi, nezvestný bol vyše dva týždne


Foto: Polícia ukončila pátranie po 27-ročnom Žilinčanovi Marekovi, nezvestný bol vyše dva týždne Foto: KR PZ Žilina

Aktualizácia 15. 2. 2023, 14:52

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline odvoláva pátranie po nezvestnom mužovi, nakoľko pominuli dôvody vyhlásenia pátrania. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková s tým, že hľadaný muž je v poriadku.

Pôvodná správa

Žilinská polícia pátra po mladom mužovi, ktorý už niekoľko dní nekontaktoval svojich známych ani príbuzných. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline zároveň so žiadosťou o pomoc s pátraním.

Marek Planieta má trvalé bydlisko v Žiline, no prechodne sa zdržiava v Bratislave, kde pracuje. Nezvestný je od pondelka 30. januára, kedy sa telefonicky ozval svojej rodine. V tom čase sa mal nachádzať v zamestnaní v Bratislave.

Keďže od začiatku týždňa o sebe nepodal žiadne ďalšie správy a nikto nevie, kde by sa mohol zdržiavať, Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline dnes po Marekovi vyhlásilo pátranie.Nezvestný muž má 27 rokov, je plnoštíhlej postavy a meria 185 centimetrov. Podľa popisu polície má oči tmavozelenej farby a tmavohnedé vlasy. Nie je známe, čo má na sebe aktuálne oblečené.

„Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestnej osoby. Do súčasnej doby sa však nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,“ uviedla Gabriela Kremeňová, hovorkyňa žilinskej polície.

Pokiaľ Mareka Planietu zahliadnete, prípadne máte informácie o mieste, kde sa nachádza alebo pohybuje, oznámte to polícii na bezplatnej linke 158, na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke žilinskej polície.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu