FOTO: Polícia zisťuje totožnosť mužov, ktorí sa v čase krádeže zdržiavali v reštaurácii na Liptove


Foto: FOTO: Polícia zisťuje totožnosť mužov, ktorí sa v čase krádeže zdržiavali v reštaurácii na Liptove
Galéria: 9 fotiek
Foto: Facebook/Polícia SR-Žilinský kraj

Uprostred prvého mesiaca tohto roku došlo ku krádeži v stravovacom zariadení na Liptove. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline včera zverejnilo príspevok na sociálnej sieti, v ktorom prosí verejnosť o pomoc so zistením totožnosti dvoch osôb na záberoch z bezpečnostných kamier.

Policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru Liptovský Mikuláš vyšetrujú krádež, ktorá sa stala v sobotu 14. januára približne o 12:30 hod. popoludní v jednej z reštaurácií v Liptovskom Mikuláši. V rovnakom čase sa na tomto mieste zdržiavali osoby na záberoch z bezpečnostných kamier.


„Žiadame širokú verejnosť o pomoc pri stotožnení neznámych osôb, ktoré boli zachytené kamerovým systémom. Svedectvo týchto osôb je dôležité a môže prispieť k objasneniu skutku,“ uviedla polícia.

Kamery umiestnené v stravovacom zariadení a jeho blízkosti zachytili dvojicu mužov. Obidvaja mali v čase krádeže oblečené modré rifľové nohavice a obuté tmavé topánky. Jeden z mužov mal na sebe béžový sveter a kabát v tmavomodrej farbe, druhý tmavé tričko a čiernu zimnú bundu.

Pokiaľ ste osoby na snímkach spoznali, prípadne máte iné informácie ohľadom uvedenej krádeže, informujte políciu na bezplatnej linke 158 alebo obvodné oddelenie v Liptovskom Mikuláši na telefónnom čísle 0961 453 705. Žilinskú políciu je taktiež možné kontaktovať súkromnou správou na jej oficiálnej facebookovej stránke.
Prečítajte si viac: