Polícia odvolala pátranie po nezvestnej 33-ročnej Emílii zo Žiliny


Foto: Polícia odvolala pátranie po nezvestnej 33-ročnej Emílii zo Žiliny Foto: KR PZ Žilina

Polícia prosí verejnosť o pomoc so zistením aktuálnej polohy ženy zo Žiliny, ktorá je nezvestná od včerajšieho popoludnia. Pátranie dnes ráno vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline.

Emília Pilátová bola naposledy videná v utorok 24. januára približne o 15:30 hod. popoludní. V tom čase odišla z miesta svojho trvalého bydliska v Žiline na neznáme miesto a do dnešného dňa sa nevrátila. Od svojho odchodu nekontaktovala známych ani rodinu a miesto jej aktuálneho pobytu nie je známe.


Nezvestná žena má 33 rokov, je strednej postavy s výškou približne 170 centimetrov, má hnedé oči a dlhé čierne vlasy. Z domu odišla v hnedých priliehavých nohaviciach a lesklej bunde rovnakej farby. Obuté mala vysoké biele čižmy a na hlave mala nasadenú čiernu čiapku.

„Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestnej osoby. Do súčasnej doby sa však nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Gabriela Kremeňová.


Pokiaľ poznáte miesto pobytu nezvestnej Emílie, prípadne máte akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť k jej vypátraniu, kontaktujte políciu na bezplatnej linke 158, najbližšom oddelení Policajného zboru alebo prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnom facebookovom profile žilinskej polície.

Aktualizácia 26. januára 12:10 hod.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline odvolalo pátranie po nezvestnej Emílii Pilátovej, pretože jeho dôvody pominuli.


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu