VIDEO: Dvaja muži ukradli bezpečnostnú kameru z vchodu v Žiline, ktorá zachytila ich podozrivé správanie


Foto: VIDEO: Dvaja muži ukradli bezpečnostnú kameru z vchodu v Žiline, ktorá zachytila ich podozrivé správanie Foto: Obyvateľ bytového domu

Podozrivé osoby a zlodeji sa po Žiline pohybujú aj počas bieleho dňa. Včera popoludní sa dvaja muži dostali do vchodu jedného z bytových domov v centre mesta, odkiaľ odcudzili bezpečnostnú kameru. O nepríjemnej návšteve nás informoval znepokojený obyvateľ vchodu.


Neznáma dvojica vošla do bytového domu na ulici Vojtecha Tvrdého v stredu 18. januára približne o 15:30 hod. popoludní. Najskôr sa pristavili pri dverách do jedného z bytov, kde pravdepodobne niečo hľadali. Kamerový záznam ukazuje, ako sa obaja niekoľkokrát zohýbajú a opäť vystierajú k výzdobe na dverách a neskôr aj k zemi.

Po istej dobe takéhoto podozrivého správania jeden z mužov odchádza po schodisku. Druhý sa posledný krát pozrel na dvere, kde si všimol bezpečnostnú kameru. Posledným obrazom, ktorý nahrávacie zariadenie zachytilo, bola dlaň zlodeja.

„Po zistení, že je na mieste funkčná kamera, ktorá ich sníma, túto kameru odcudzili. Radi by sme týmto vyzvali širokú verejnosť k ostražitosti aj za bieleho dňa,“ uviedol jeden z obyvateľov vchodu.


Prečítajte si viac: