Polícia pátra po 23-ročnej Kláre obvinenej z krádeže, ktorá už viac než 3 mesiace uniká pred zákonom


Foto: Polícia pátra po 23-ročnej Kláre obvinenej z krádeže, ktorá už viac než 3 mesiace uniká pred zákonom Foto: Facebook/Polícia SR-Žilinský kraj

Ružomberská polícia vyhlásila pátranie po mladej žene, ktorá sa ukrýva pred zákonom. Žiadosť o pomoc s hľadaním tejto osoby zverejnilo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline v príspevku na sociálnej sieti.

Hľadaná žena menom Klára Grajciarová má trvalý pobyt v Ružomberku, na svojej adrese sa však nezdržiava. Polícia po nej pátra už od 11. augusta, kedy bola obvinená z prečinu krádeže. Mladá žena sa má ukrývať úmyselne, aby sa vyhla trestnému konaniu.

Klára má 23 rokov, strednú postavu, oválnu tvár a hnedé oči. Jej vlasy mali v čase vyhotovenia fotografie prirodzenú hnedú farbu. Hľadaná nemá žiadne známe zvláštne znamenia a nie je isté, čo má aktuálne oblečené.

„Akékoľvek informácie k hľadanej žene je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke Policajného zboru,“ uviedla polícia.


Prečítajte si viac: