Ochotnícke divadlo v Žabokrekoch pozýva na Odvážne dobrodružstvo, divadelné predstavenie pre deti i dospelých


Foto: Ochotnícke divadlo v Žabokrekoch pozýva na Odvážne dobrodružstvo, divadelné predstavenie pre deti i dospelých Foto: Facebook/Žabokrecké Ochotnícke Divadlo

Žabokrecké ochotnícke divadlo a obec Žabokreky pozýva všetky deti, rodičov a starých rodičov a všetkých milovníkov divadla a rozprávok na slávnostnú premiéru. divadelnej incsenácie Odvážne dobrodružstvo.

Ochotníci odohrajú premiéru rozprávky v nedeľu 13. novembra 2022 o 17:00 v priestoroch Kultúrneho domu v Žabokrekoch. Predstavenie v rozsahu 60 minút je vhodné pre deti od 3 do 15 rokov. 

Na pódiu sa predstavia ochotnícki herci Dagmar Cebuľová, Peter Tomlein, Katarína Bellová, Milan Bartoš, Dáša Kalnická, Martin Zachar, Janka Janík Sopkuliaková, Slavomíra Hrivnaková. Autorom a režisérom inscenácie je Mgr. art. Martin Zachar.


„Kde bolo tam bolo, bola raz jednarozprávková lúka. Zvieratka ktoré na tejto lúke žijú poznáte určite všetci. Keď sa otvorí opona tak ich uvidíte a zažijete s nimi jedno veľké odvážne dobrodružstvo. Tieto zvieratka sa rozhodnú spoznávať celý svet. Uvidia to čo ešte nikdy nevideli a zažijú to čo ešte nikdy nezažili. Práve na tejto dobrodružnej ceste sa naučia jednu vec a tým je pravé kamarátstvo,“ povedal autor inscenácie. 

Poďte sa teda všetci vybrať spolu s hercami z ochotníckeho divadla v Žabokrekoch na tento dobrodružný výlet. Lístky sa budú predávať na mieste, vstupné pre dieťa je 1 euro a pre dospelého 3 eurá.


Miesto: Kultúrny dom Žabokreky
Dátum: 13.11.2022 - 17:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu