Jazdené autá s dvojročnou zárukou? Nová žilinská spoločnosť Vendetta Cars prináša na trh prémiové služby


Foto: Jazdené autá s dvojročnou zárukou? Nová žilinská spoločnosť Vendetta Cars prináša na trh prémiové služby

Zaobstarať si jazdené auto už v dnešnej dobe nepredstavuje takmer žiadny problém. Pomerne nízka cenová dostupnosť a veľmi široká ponuka áut dáva ľuďom možnosť okamžitej kúpy a jazdenia. Medzi stovkami až tisíckami ponúk však číhajú aj také, ktoré prinášajú budúcim majiteľom hromadu starostí.

S cieľom vyriešiť niekoľko podstatných otázok záujemcov o zánovné vozidlá a pomôcť správne si vybrať, vznikla nová žilinská spoločnosť Vendetta Cars. Jej zakladatelia chcú súčasný trh s jazdenými autami obohatiť o nové prémiové služby a ponúknuť budúcim majiteľom maximálny komfort pri kúpe auta.

Predajcovia s dlhoročnou praxou spojili všetky svoje doterajšie skúsenosti a v úplne novom showroome na Solinkách vedľa Metra v Žiline poskytujú zákazníkom záruku toho najlepšieho zážitku pri kúpe áut.

Prístupom “vyhlasujeme vendettu novým autám pre ich vysoké ceny a dlhé čakanie” priniesli možnosť kúpiť si zánovné autá prémiového segmentu za tie najlepšie ceny. Spolu 47 rokov skúseností piatich predajcov Vendetta Cars je takmer stopercentnou zárukou, že vaše nové vozidlo bude splneným snom a počas najbližších rokov vám prinesie spokojnosť a radosť.

Vďaka vybudovanej sieti kontaktov na oficiálnych zástupcov prémiových značiek doma aj v zahraničí nájdete v novom showroome zánovné autá v top stave, a za ceny, ktorým budú inde konkurovať len ťažko.

Prémiové značky Mercedes, Audi, BMW, Porsche ale aj akékoľvek iné na objednávku

Na ploche približne 650 metrov štvorcových sa nachádza vždy minimálne 25 vozidiel dostupných ihneď k odberu. Vendetta Cars všetky tieto autá aj reálne vlastní, vďaka čomu prebieha celý proces nákupu expresne rýchlo. Nespornými výhodami sú široké možnosti financovania a pre podnikateľov možnosť odpočtu DPH. Pri autách na objednávku jazdí zákazník na novom aute už v lehote do desať dní.

Služby predajcu nekončia odchodom zákazníka z predajne, ale pokračujú aj ďalej počas užívania automobilu. Pre každého je k dispozícii VIP servis a vždy minimálne dvojročná záruka. V prípade potreby sú poskytované pravidelné aj nevyhnutné servisné služby.

„Prvých pár týždňov od otvorenia nám ukazuje, že sme sa vybrali správnou cestou. Trh s jazdenými vozidlami do veľkej miery ovplyvňuje vysoký nárast cien nových automobilov ako aj ich nedostatok a dlhé termíny dodania. Ceny zánovných vozidiel za posledné obdobie vzrástli rádovo o viac ako 15 %, my sme však pre našich zákazníkov pripravili novoročné prekvapenie v podobe zlacnenia vybraných skladových vozidiel,“ hovorí Ing. Miroslav Černák, jeden z majiteľov Vendetta Cars.

Vendetta Cars poskytuje špičkový VIP servis, ktorého súčasťou je nielen financovanie a poistenie vozidiel ale aj dovoz na objednávku či výkup vášho starého vozidla. Celú dostupnú ponuku služieb a vozidiel si môžete pozrieť na stránke www.vendettacars.sk, prípadne osloviť predajcov mailom info@vendettacars.sk alebo telefonicky +421 910 117 755.

 

Prečítajte si viac:


Zdroj: PR Vendetta Cars