Žilinská pizzéria Fantasia oslavuje desiate výročie, zákazníkom rozdá jedlá v hodnote 330 eur


Foto: Žilinská pizzéria Fantasia oslavuje desiate výročie, zákazníkom rozdá jedlá v hodnote 330 eur

Pred desiatimi rokmi začínala Fantasia ako malá pizzéria s jedným autom na rozvoz, dnes patrí medzi najznámejšie v Žiline. Za úspechom nestojí len kvalitná pizza, ale aj poctivé domáce burgre, kebab či ponuka bezlepkovej pizze.

Ubehlo jedno celé desaťročie, odkedy žilinská pizzéria Fantasia upiekla vo svojej peci prvú pizzu. Tradičnú taliansku špecialitu so zmesou paradajok, syra, šunky a ďalších pochutín začala nová žilinská donášková reštaurácia pripravovať v peci na bukovom dreve. Vďaka kvalitným surovinám, širokej ponuke a expresnému rozvozu si prevádzka vybudovala dobré meno veľmi rýchlo.

S rastúcim počtom zákazníkov a objednávok rástla aj samotná pizzéria. Jedálny lístok sa neustále rozširoval o nové pokrmy, pribudli bezlepkové pizze, pizze King Kong s priemerom viac ako pol metra, cestoviny, šaláty či rôzne zapekané špeciality. Verní zákazníci získavali už od začiatku výhody v podobe spätného bonusu vo výške 10% z každej objednávky.

V roku 2019 otvorila Fantasia po prvýkrát svoj vlastný stánok na žilinských vianočných trhoch. Návštevníkov zlákala nielen na kvalitný punč ale aj na tradičnú pizzu a pochutiny z vlastnej kuchyne.

Tak, ako väčšina gastro prevádzok, aj Fantasia zažívala s príchodom pandémie ťažké časy. Ani to však majiteľa neodradilo a začal hľadať spôsoby, ako pokračovať v podnikaní ďalej. Neskôr sa rozhodol výraznou zľavou podporiť všetkých zdravotníkov, záchranárov, hasičov a policajtov, ktorí si objednávali jedlá do svojej práce. Pri tejto príležitosti sa celý personál vrátane vozového parku odfotografoval s odkazom „Zostali ste v práci pre nás, pomáhame vám teraz“.

Poctivé hamburgery v domácej žemli a denné menu

Dnes už veľmi dobre známa pizzéria s veľkým vozovým parkom pripravuje aj denné menu či kebab. Pravidelne obmieňané obedové menu je dostupné každý pracovný deň a na výber ponúka päť variantov, ktorých súčasťou je vždy aj chutná polievka.

Fantasia začiatkom minulého roka potešila mnohých milovníkov a priaznivcov hamburgerov. Svoju ponuku jedál rozšírila o tieto chutné mäsové pochúťky v poctivej domácej žemli upečenej vo vlastnej kuchyni.

Počas desiatich rokov zostalo nezmenené bezplatné doručenie všetkých jedál v rámci Žiliny a sídlisk. Do vzdialenejších lokalít je vždy účtovaný len symbolický poplatok. Fantasia akceptuje okrem platby v hotovosti a stravnými lístkami aj platobné karty. 

Aktuálne prináša Pizzéria Fantasia pri príležitosti svojho výročia možnosť vyhrať jedno z 25 skvelých jedál. Podrobné podmienky nájdete vo večerných hodinách v príspevku na stránke facebook.com/zilinak.

Vyhrať môžete jednu z nasledovných cien:

  • 5x pizza King Kong
  • 5x pizza štandard
  • 5x bezlepková pizza
  • 5x burger v domácej žemli
  • 5x denné menu


Zdroj: PR Fantasia