Letný žúr Fun rádio Dohoda tento rok v Žiline pri športovej hale!


Foto: Letný žúr Fun rádio Dohoda tento rok v Žiline pri športovej hale! Foto: ilustračné

Aj tento rok prináša Fun rádio priaznivcom skvelej hudby a zábavy obľúbenú sériu štyroch najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda. Toto leto sa môžu festivaloví fanúšikovia tešiť na bohatú nádielku „funtastickej” hudby aj v Žiline!

Na pódiu Fun rádio Dohody sa už tradične predstavia vynikajúci slovenskí hudobníci a speváci na čele so žijúcou legendou Richardom Müllerom či festivalovými stálicami – skupinami HEX a Polemic, ktoré sú bezpochyby neodmysliteľnou súčasťou leta. Medzi headlinermi nesmie chýbať ani Majk Spirit. Že sa je na čo tešiť, sľubujú aj potvrdené vystúpenia hudobnej formácie AMO a „šaľenej” skupiny z Prešova Heľenine oči. No a zastúpenie bude mať aj nežnejšie pohlavie v podaní speváčok Kataríny Knechtovej a Zuzany Smatanovej.

Premiérovo si stage Fun rádio Dohody príde vyskúšať čerstvý držiteľ ocenenia OTO v kategórii spevák - Adam Ďurica. Tohtoročný line-up, taktiež po prvýkrát, osviežia kapely Lavagance, Smola a Hrušky, The Paranoid a po dvoch rokoch sa na najväčší letný žúr vráti aj skupina Peter Bič Project. Ako už býva zvykom, začiatok každej Dohody bude patriť lokálnym talentovaným kapelám. Tento rok sa na pódiu predstavia kapely Fishing Strip, Ranná nevoľnosť, Bod omylu, Pandora a skupina Yellowee.

Po koncertoch bude už štandardne nasledovať open-air tanečná párty pod taktovkou dvorného didžeja Fun rádia DJa Carla. Atraktívnym hudobným programom budú návštevníkov sprevádzať známi a obľúbení moderátori Fun rádia.

Aktuálny zoznam a poradie účinkujúcich v jednotlivých mestách spolu s ďalšími informáciami o podujatí nájdete na www.funradio.sk/dohoda alebo na Facebooku.

“Tešíme sa za našimi poslucháčmi na nové miesto – tento rok im hudbu, ktorú milujú, prinesieme do Žiliny,” uviedli organizátori podujatia.

Miesto a dátum konania:

Žilina, pri športovej hale Bôrik - sobota 4. júl 2015

Udalosť s informáciami na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/917595664950268/

Program:

- Ranná nevoľnosť
- Fishing Strip
- Bod omylu
- A.M.O. & Band
- Polemic
- Heľenine oči
- Katarína Knechtová
- Peter Bič Project
- HEX
- Majk Spirit

Vstupenky je možné zakúpiť tu:
https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=13878

Miesto: -
Dátum: 04.07.2015 - 12:00


Prečítajte si viac: