Róbert Pich posilní Śląsk Wrocław


Foto: Róbert Pich posilní Śląsk Wrocław

Bývalý hráč Žiliny Róbert Pich, ktorý v Corgoň Lige odohral celkovo 139 zápasov a strelil v nich 38 gólov, sa v sobotu 22.02.2014 stal posilou poľského prvoligistu Śląsk Wrocław. Rodák zo Svidníka absolvoval v piatok vo Vroclave lekársku prehliadku. V sobotu nasledoval podpis 2 ročného kontraktu s novým zamestnávateľom.

Zatiaľ čo v MŠK Žilina nosil Róbert Pich “sedemnástku”, v Slasku bude hrávať s číslom 27
“Róbert je pre naše mužstvo výraznou posilou predovšetkým do ofenzívy. V posledných dvoch rokoch bol v prvej desiatke najlepších hráčov slovenskej ligy. Skúsenosti má aj z európskych pohárov,” uviedol český tréner Slasku Stanislav Levý pre oficiálnu internetovú stránku klubu.

“Som spokojný, že som mohol ísť do klubu, ako je Slask Vroclav. Úroveň poľskej ligy je vysoká. Teší ma, že budem môcť hrať na nových štadiónoch pred početnými návštevami. Mal som ponuky z viacerých poľských klubov, ale vybral som si Slask. Je to solídny klub s veľkou perspektívou. Vroclav je navyše veľmi pekné mesto a dobré miesto na život,” neskrýval spokojnosť po prestupe Róbert Pich, ktorý celkovo nastúpil v Corgoň lige v 139 zápasoch a strelil 38 gólov.

zdroj: mskzilina.sk

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu