Reštaurácia Smreková Koliba po prestávke obnovuje prevádzku formou rozvozu a osobného odberu jedál


Foto: Reštaurácia Smreková Koliba po prestávke obnovuje prevádzku formou rozvozu a osobného odberu jedál

Žilinská reštaurácia Smreková Koliba na sídlisku Solinky sa špecializuje na tradičné jedlá a gurmánske chuťovky, pre nariadenie mimoriadnej situácie bola od 17. marca zatvorená.

Po viac ako trojtýždňovej prestávke si budete môcť od utorka 14. apríla opäť vychutnať jedlá a denné menu, v zmysle platných obmedzení bude k dispozícii možnosť objednať si jedlo a denné menu cez rozvoz alebo na osobný odber.

Keďže si zákazníci nemôžu vychutnať špeciality v prostredí reštaurácie, Smreková Koliba zavádza dovoz priamo k dverám. Obľúbené jedlá si objednáte v čase od 10:00 do 21:00 hod., platiť môžete v hotovosti, kartou aj stravnými lístkami.

Reštaurácia Smreková Koliba má v Žiline dlhoročnú tradíciu vynikajúcej kuchyne, veľkých porcií a milej obsluhy. Široká ponuka jedál vrátane denného menu osloví aj náročného zákazníka.

V menu nechýbajú rôzne slovenské špeciality ako halušky, strapačky či pirohy. Nájdete tu poctivo pripravené pečené koleno, klasickú zabíjačku či marinované sladko pikantné rebrá.

Ak máte radi mäsité pokrmy, objavíte v ponuke aj klasické jedlá z hydiny či bravčového a hovädzieho mäsa. Na svoje si prídu milovníci steakov vďaka výberu hneď niekoľkých druhov. No a širokú ponuku dopĺňajú klasiky aj zaujímavosti zahraničnej kuchyne - pizza, zdravé šaláty, rizotá, cestoviny, ryby aj sladké palacinky.

Objednávky je možné realizovať prostredníctvom telefónneho čísla 0911 383 373, alebo cez portál bistro.sk. Aktuálnu ponuku jedál a denného menu nájdete vždy na stránke www.smrekovakoliba.sk.

Vyhrajte denné menu pre 2 osoby na 5 dní

Patríte medzi spokojných zákazníkov Smrekovej Koliby? Teraz máte možnosť zapojiť sa do súťaže o denné menu na týždeň pre 2 osoby. Sledujte náš súťažný príspevok na Facebooku, žrebujeme 21. apríla 2020.Zdroj: PR Smreková Koliba