Komenského rezidencia finišuje s búracími prácami, na stavbu nastupuje generálny dodávateľ


Foto: Komenského rezidencia finišuje s búracími prácami, na stavbu nastupuje generálny dodávateľ Foto: Komenského rezidencia

Projekt výstavby nových bytov pod názvom Komenského rezidencie napreduje podľa plánov. Búracie práce ako v interiéri, tak aj v exteriéri, sú pred dokončením. Aktuálne si stavbu prevzal generálny zhotoviteľ - spoločnosť Oraving s.r.o., ktorá má dlhú históriu od roku 1995 a bohaté skúsenosti v stavebnej činnosti.

Developer plánuje nasledovný harmonogram výstavby:

  • 07 / 2019 - začiatok výstavby generálnym dodávateľom
  • III.Q / 2020 - dokončenie výstavby, kolaudácia
  • IV.Q / 2020 - predpokladané odovzdávanie bytov

„Komenského rezidencia“ so sebou prináša nový rozmer kvalitného bývania v centre Žiliny. Jedným z benefitov je lokalita s plnou občianskou vybavenosťou školami, škôlkami, obchodmi, kaviarňami, zdravotným strediskom a zároveň výbornou dopravnou dostupnosťou na žilinský obchvat.

To ocenia najmä ľudia, ktorí sa pravidelne dopravujú po Žiline, rodičia voziaci deti na krúžky, ale aj napríklad lekári pracujúci v nemocnici, ktorá je v pešom dosahu do 10 minút. Ušetrený čas, ktorý by bežne strávili v dopravných zápchach, môžu budúci vlastníci bytov využiť oveľa efektívnejšie. Napríklad na svoje záľuby alebo spoločné chvíle s rodinou.

Medzi ďalšie nesporné výhody projektu patria vysoké stropy, príprava na chladenie a tienenie, prémiový štandard, veľké presklenia zaručujúce vysokú svetelnosť bytov, balkón z každej izby a priestranné terasy.

Financovanie nákupu pre záujemcov je jednoduché v spolupráci s viacerými bankovými inštitúciami. Hypotekárne úvery sú nastavené vo VÚB banke, SLSP, Tatrabanke a ČSOB. Najvýhodnejšiu, tzv. „projektovú hypotéku“, vám zabezpečia pracovníci komfortne priamo na predajnom mieste „Komenského rezidencia“ už pri podpise zmluvy.

Uvedené banky akceptujú 100% výšku kúpnej ceny bytu a z nej poskytnú 80% až 90% finančného krytia. V prípade, že klient nemá toľko vlastných zdrojov, úverovať sa dá aj zvyšná časť, napríklad formou stavebného sporenia.

Predaj zastrešuje realitné centrum MGM. Aktuálne je rezervovaných približne 40% všetkých bytov. Predajné miesto nájdete v Žiline na ulici Vysokoškolákov 33 (budova klientskeho centra Europalace). Stretnutie si môžete dohodnúť telefonicky na čísle 0910 86 11 86.

Ďalšie informácie získate na www.komenskeho.sk.

Prečítajte si viac:

Zdroj: PR MGM